Maanantai
Helena-sali
  • Tanssimuskari 4-5 v.14.30-15.30 Satu Posio, Teija Enroth
    Lisätiedot
  • Laulupolku I16.0016.45 Julia Pihavainio
    Lisätiedot
  • Huiluorkesteri Viima17.00-17.45 Laura Raudaskoski
    Lisätiedot
  • Huiluorkesteri Puhuri18.00-18.45 Laura Raudaskoski
    Lisätiedot
  • Huiluryhmä Vinkka19.00-20.15 Laura Raudaskoski
    Lisätiedot
Studio
  • Lyömäsoitinryhmä17.00-17.45 Tuomas Marttila
    Lisätiedot
  • Puhallinorkesteri18.00-19.00 Esko Parikka
    Lisätiedot
MuHa-luokka 159
  • MuHa 1b ryhmä 115.45-16.30 Vuokko Räsänen
    Lisätiedot
  • Yleinen musiiikkiteto ryhmä 116.45-18.00 Vuokko Räsänen
    Lisätiedot
  • MuHa 2b18.15-19.00 Vuokko Räsänen
    Lisätiedot
MuHa-luokka 276
  • MuHa 1b15.00-15.45 Ruusu Tervaskanto
    Lisätiedot
  • MuHa 2a15.45-16.30 Ruusu Tervaskanto
    Lisätiedot
  • MuHa 3b17.00-18.00 Ruusu Tervaskanto
    Lisätiedot
  • Syventävät muharyhmä 1 säveltapailu18.00-19.30 Ruusu Tervaskanto
    Lisätiedot
Tiistai
Helena-sali
  • Revontulijouset16.30-18.00 Linda Tuominen
    Lisätiedot
  • Juniorijouset18.00-19.30 Heikki Takkula
    Lisätiedot
Studio
  • Bändi I uusi17.15-18.00 Eero Aakala
    Lisätiedot
  • Bändi I18.00-18.45 Eero Aakala
    Lisätiedot
  • Bändi II18.45-19.30 Petteri Arvola
    Lisätiedot
MuHa-luokka 159
  • MuHa 315.45-16.45 Vuokko Räsänen
    Lisätiedot
  • Yleinen musiikkitieto ryhmä 216.45-18.00 Vuokko Räsänen
    Lisätiedot
  • MuHa 1a18.15-19.00
    Lisätiedot
MuHa-luokka 276
  • MuHa 2a ryhmä 115.00-15.45 Ruusu Tervaskanto
    Lisätiedot
  • MuHa 2b ryhmä 115.45-16.30 Ruusu Tervaskanto
    Lisätiedot
  • Teknologiakurssi16.45-17.45 Ruusu Tervaskanto
    Lisätiedot
  • MuHa 3 Aikuiset17.45-18.45 Ruusu Tervaskanto
    Lisätiedot
Keskiviikko
Helena-sali
  • Klarinettiyhtye, pienet16.00-17.00 Esko Parikka
    Lisätiedot
  • Klarinettiyhtye, isot17.00-18.00 Esko Parikka
    Lisätiedot
  • Oppilaskonsertti19.00-20.00
    Lisätiedot
Studio
  • Bändivalmennus16.30-17.15 Petteri Arvola
    Lisätiedot
  • Rytmimusiikin hahmotusaine ryhmä 117.30-18.15 Petteri Arvola
    Lisätiedot
  • Bändi II uusi18.15-19.00 Petteri Arvola
    Lisätiedot
MuHa-luokka 159
  • MuHa 2a ryhmä 115.15-16.00 Vuokko Räsänen
    Lisätiedot
  • Yleinen musiikkitieto ryhmä 316.00-17.15 Vuokko Räsänen
    Lisätiedot
  • MuHa 2a ryhmä 217.30-18.15 Vuokko Räsänen
    Lisätiedot
  • MuHa 1 Aikuiset18.15-19.15 Vuokko Räsänen
    Lisätiedot
MuHa-luokka 276
  • MuHa 1a14.30-15.15 Ruusu Tervaskanto
    Lisätiedot
  • MuHa 2b ryhmä 215.15-16.00 Ruusu Tervaskanto
    Lisätiedot
  • MuHa 316.00-17.00 Ruusu Tervaskanto
    Lisätiedot
  • Syventävät muharyhmä 2 harmoniaoppi17.30-19.00 Ruusu Tervaskanto
    Lisätiedot
Torstai
Helena-sali
  • Vanhan musiikin yhtye16.00-18.30 Anna Rainio
    Lisätiedot
  • Liedstudio17.45-18.30 Minna Sallinen
    Lisätiedot
  • Oopperastudio18.30-20.00 Julia Pihavainio
    Lisätiedot
Studio
  • Rytmimusiikin hahmotusaine RyHa ryhmä 217.15-18.00 Eero Aakala
    Lisätiedot
  • Bändi Dr. Avocado18.00-18.45 Eero Aakala
    Lisätiedot
MuHa-luokka 159
  • MuHa 1b ryhmä 215.30-16.15 Vuokko Räsänen
    Lisätiedot
  • MuHa 1 (vuonna 2012 ja sitä aiemmin synt.)16.17-17.15 Vuokko Räsänen
    Lisätiedot
  • MuHa 2-3 Aikuiset17.30-18.30 Vuokko Räsänen
    Lisätiedot
MuHa-luokka 276
  • Siljan klinikka14.45-15.15 Ruusu Tervaskanto
    Lisätiedot
  • MuHa 2b ryhmä 215.15-16.00 Ruusu Tervaskanto
    Lisätiedot
  • Syventävät muharyhmä 3 analyysi16.00-17.30 Ruusu Tervaskanto
    Lisätiedot
  • Syventävät muharyhmä 4 säveltapailu17.45-19.15 Ruusu Tervaskanto
    Lisätiedot
Perjantai
Helena-sali
  • Nokkisyhtye Kide (isommat)15.30-16.15 Katri Ristolainen
    Lisätiedot
  • Nokkisyhtye Kuura (pienemmät)16.15-17.00 Katri Ristolainen
    Lisätiedot
Studio
MuHa-luokka 159
MuHa-luokka 276
  • MuHa 2a ryhmä 314.45-15.30 Ruusu Tervaskanto
    Lisätiedot
  • MuHa 2b ryhmä 415.30-16.15 Ruusu Tervaskanto
    Lisätiedot