Maanantain ja keskiviikon ryhmät
- Ryhmät ovat tarkoitettu aloitteleville liikkujille. Mikäli olet aikaisemmin jo osallistunut näille kaupungin vesijumpille voit jatkaa harrastusta vesijumpan jatkoryhmissä.
TIISTAI 19.05-19.45
- Ryhmään ilmoittaudutaan koko kaudelle kerralla. Ilmoittautuminen ei ole nopeuskilpailu. Kaikki paikat arvotaan, mikäli ryhmään ilmoittautuu yli 20 henkilöä.
TORSTAI klo 19.00-19.40 vesijumpat
Torstain vesijumppa ilmoittautuminen aukeaa sunnuntaisin klo 18.
- Paikat ovat varattavissa etukäteen internetissä (ilmoittautumislinkki ks. alempaa "verkkoasiointi)
- Jumppalipuke lunastetaan uimahallin kassalta aikaisintaan 45 minuuttia ennen jumpan alkua ja viimeistään 10 min ennen jumpan alkua.
OHJE ILMOITTAUTUMISEEN INTERNETIN KAUTTA:
- Valitse etusivulla LIIKUNTARYHMÄT --> torstai-illan vesijumppa
- Valitse haluamasi ryhmä ja paina "Näytä lomake".
- Tämän jälkeen syötä lomakkeessa kysytyt tiedot ja paina lopuksi alla olevaa painiketta "Lähetä ilmoittautuminen''
- Tämän jälkeen saat varausvahvistuksen ilmoittamaasi sähköpostiosoitteeseen.
- Voit myös tarkistaa ''Oma Asiointi'' kautta ilmoittautumisesi. Valitse ''Omat tuoteostokseni''.
PERJANTAIN klo 7.00-7.30 vesijumppa
- Ilmoittaudu ja lunasta jumppalipuke uimahallin kassalta aikaisintaan 30 minuuttia ennen jumpan alkua tai viimeistään 10 minuuttia ennen.
- Kaikukortilla maksuton
--------------------------------------------------
Jos haluat lisätietoja, ota yhteys liikuntakoordinaattoriin (aikuisten liikunta) tai uimahalli Vesihiiteen.
(Ks. alempaa sivulta - "Puhelinasiointi".)